• Ważne!

w dniach 26 lutego, 29 kwietnia i 20 maja 2024 roku w godzinach 16.30- 17.30 będą odbywały się konsultacje dla rodziców. W tygodniu, w którym przypadają konsultacje w godzinach popołudniowych nie będzie konsultacji zgodnie z harmonogramem.

Alicja Haberko, Dyrektor szkoły

• Świąteczna Zbiórka Żywności

• 15,16,17 grudnia 2023 r. wolontariusze z naszej szkoły w ramach współpracy z Dąbrowskim Stowarzyszeniem Rodzin w Kryzysie przeprowadzą zbiórkę żywności dla potrzebujących.

Miejsce zbiorki-Biedronka ul.Katowicka (Vendo Park)

Zachęcamy do przekazywania produktów z długimi terminami przydatności, takich jak:

mąka, cukier, olej, konserwy, bakalie, słodycze.

Już teraz dziękujemy za okazane serce.

• Świetlicowy konkurs  plastyczny

• Dzieci wrzucały do skrzynki świątecznej prace plastyczne w różnorodnych technikach artystycznych.
              Z Życzeniami Świątecznymi od dzieci z całej szkoły.
              Karty świąteczne trafią do Domu Seniora.

• Paczuszka dla maluszka 2023

• Szanowni Państwo, już po raz trzeci na terenie naszej szkoły, zapraszamy do wzięcia udziału w świątecznej akcji charytatywnej PACZUSZKA DLA MALUSZKA.

To bożonarodzeniowa inicjatywa, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. W inicjatywę można włączyć się poprzez przygotowanie paczki z artykułami higienicznymi, takimi jak: proszki i płyny do prania, kremy, szampony, oliwki, pieluchy, mydła itp.. Zatrzymaj się na chwilę i pochyl nad potrzebami tych najbardziej potrzebujących.

Start Akcji Paczuszka dla Maluszka 2023 - YouTube

Na parterze szkoły, znajduje się choinka z papierowymi babkami. Każdy, kto zechce pomóc małym dzieciom i mamom w potrzebie, może zgłosić się do koordynatora akcji, otrzyma bombkę, a w zamian proszony jest o przyniesienie przygotowanej paczuszki dla jednego maluszka. Osoby, które wezmą udział otrzymają pochwałę w dzienniku oraz dodatkowe punkty w karcie wolontariusza

Zbiórka trwa do  22 grudnia 2023 r.

Zachęcamy do udziału w Akcji!

Koordynatorzy: Jolanta Drygała oraz Jacek Jurczyk

• Konkurs plastyczny pt. "Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa"

• Boże Narodzenie to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych świąt w roku, a jedną z jego tradycji jest budowanie szopek.

Z tej okazji Szkolne Koło TPD zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie pt.

"Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa"

Zadaniem uczestników będzie wykonanie przestrzennej pracy plastycznej-szopki bożonarodzeniowej.

Własnoręcznie wykonane prace należy przynieść do 18 grudnia 2023 r. do pani Magdaleny Ryszewskiej lub p. I. Kasprzak.