• #3maj się modnie i smacznie

• W sobotę 27 maja 2023 r. podczas plenerowego eventu "#3maj się modnie i smacznie", doradcy zawodowi będą do dyspozycji uczniów i rodziców.

Na ul. 3 Maja w Dąbrowie Górniczej, na naszym stanowisku uzyskasz niezbędne informacje dotyczące zasad naboru do szkoły ponadpodstawowej, zarejestrujesz się na konto kandydata, ułożysz swoją listę preferencji/szkół, dla młodszych dzieci gry i zabawy plenerowe, a dla dorosłych konsultacje doradcze.

Zapraszamy do spotkania na świeżym powietrzu :)

Dąbrowski Zespół Doradców Zawodowych

Karolina Janczulewicz

• INFORMACJA

• Z uwagi na odbywające się w przyszłym tygodniu egzaminy klas ósmych, wszystkie zajęcia z gimnastyki korekcyjnej w dniach 23-25.05.2023r. zostają odwołane.

• Informacja

• We wtorek, 16.05.2023r. zajęcia na pływalni szkolnej odbywają się tylko do godziny 11:30.

Za utrudnienia przepraszamy.

• Szkolny konkurs plastyczny "Portret Mamy".

• Samorząd Uczniowski zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pt."Portret Mamy".

• Czekamy na prace w formacie A-4
              • Technika wykonania prac dowolna,z wykorzystaniem różnych materiałów (włóczka, tkaniny, sznurek, koraliki itp.)
              • Do pracy prosimy dołączyć karteczkę z imieniem, nazwiskiem i klasą oraz dostarczyć do jednego z opiekunów SU (p. Aldona Sroka, p. Izabela Żelezik, p.Jacek Jurczyk, p. Iwona Kasprzak)
              • Termin przygotowania do 25 maja 2023 r.

Zapraszamy!